Run2Day

Run2Day.nl is hardloopketen met winkels door heel Nederland. Daarnaast hebben ze een flink uitgebreide webshop: Run2Day.nl.

Momenteel krijg je 10% korting als je je aanmeldt voor hun nieuwsbrief*. Zoals gezegd heeft Run2Day meerdere vestigingen, namelijk 16, verspreid over Nederland. De adressen vind je verderop op deze pagina.

Run2Day Webshop

In hun webshop en in hun winkels vind je vele merken hardloopkleding, trail – & running shoes, kleding en hardloopaccessoires.

run2day logo

Ook is er een Outlet-gedeelte op de website waar diverse aanbiedingen te vinden zijn, net als maandaanbiedingen. Daarnaast geeft Run2Day.nl veel informatie en hardloopadviezen in de vorm van blogs. Bekijk het aanbod van Run2Day.nl

Als je voor meer dan vijftig euro besteed wordt je pakketje kosteloos verzonden. Je hardloopartikelen eventueel retourneren kan binnen 60 dagen nadat je ze hebt besteld

website van run2day

Ons team van experts doet er alles aan om je te helpen jouw doelen te realiseren. Alles? Nou ja bijna alles dan. Die heerlijke training, geweldige race of die fantastische pr moet je natuurlijk wel zelf lopen! – Run2Day

Merken hardloopschoenen bij Run2Day zijn onder meer Asics, Brooks, Mizuno, HOKA, Nike, New Balance, Saucony, Salomon en Scott. Bij elke schoen staat een uitgebreide beschrijving.

Het geniet de voorkeur om hardloopschoenen in een van de filialen te proberen en niet online te bestellen.

Ook voor hardloopkleding voor zowel mannen als vrouwen is Run2Day een goede keuze vanwege het grote productaanbod. Zowel hardloopsokken, shorts, running shirts, wind- en regenjacks als tights voor de winter zijn verkrijgbaar.

Bekende running brands: Odlo, asics en Nike. Ook verkopen ze sportvoeding (diverse poeders, running gels enzovoort) en hardloopaccessoires zoals verlichting.

Running Elektronica: Sporthorloges en AfterShokz

Steeds minder hardlopers stappen de deur uit zonder elektronica op of aan hun lijf. Of het nu om een hardloophorloge gaat dat hartslag en vorderingen bijhoudt, of oordopjes om muziek mee te luisteren: veel runners kunnen inmiddels niet meer zonder.

Run2Day verkoopt beide produtcategorieën in hun webshop. Sporthorloges hebben ze van zowel Garmin als Polar. Wat betreft muziek luisteren is de AfterShokz een aanrader, vind ik zelf. Het voordeel van de AfterShokz is dat je nog wel omgevingsgeluid hoort, omdat de oortjes niet rechtstreeks het oor in gaan.

Twee varianten van de AfterShokz zijn draadloos, dus geen geklungel met draadjes. Alles werkt via bluetooth. Alle drie de soorten AfterShokz zijn te vinden bij Run2Day, alsmede meer productspecificaties.

aftershokz

Ik ben er erg tevreden mee op twee puntjes na: op 2 vaste plekken in mijn hardlooprondje stoort het geluid wat, geen idee waarom. En heel af en toe wordt de bluetooth verbinding verbroken. Dit kan vrij snel weer verholpen worden maar tijdens het hardlopen en midden in een podcast is dit best irritant. Of dit aan de AfterShokz ligt of aan mijn Garmin Forerunner 645 Music is ook niet geheel duidelijk.

Run2Day Life Artikelen

Maar verder over hun website: Run2Day informeert de lezende hardloper met adviezen en andere hardloop-gerelateerde blogs. Onder ‘Life’ vind je tips met betrekking tot productkeuze. Verder vind je er net als op onze eigen website een Nederlandse Hardloopkalender met leuke running events in eigen land.

Bedrijfsinformatie Run2Day

Adres: diverse winkels, zie onder alle adressen van de filialen
Website: www.run2day.nl
Tel:: 030 – 223 12 53
E-mail: inkoop@run2day.nl, of voor specifieke winkels, zie onder.
Facebook: facebook.com/Run2DayNederland
Twitter: @Run2DayNL
Instagram: instagram.com/run2daynederland
Youtube: youtube.com/Run2DayNederland

run2day banner

Vestigingen Run2Day

Run2Day heeft op dit moment 16 filialen gevestigd in de grotere Nederlandse steden. Dit winkel-overzicht vind je ook op hun website. Ook voor de meest actuele openingstijden kun je daar terecht. Dit zijn de Run2Day adressen:

Almere
Metropolestraat 23, Almere
Tel: 036 – 531 3906
E-mail: almere@run2day.nl

Amersfoort
Grote Haag 129, Amersfoort
Tel: 033 – 4654 625
E-mail: amersfoort@run2day.nl

Amsterdam Oosterpark
1e Oosterparkstraat 234, Amsterdam
Tel: 020 – 6654 262
E-mail: oosterpark@run2day.nl

Amsterdam Overtoom
Overtoom 345-351, Amsterdam
Tel: 020 – 616 7272
E-mail: amsterdam@run2day.nl

Arnhem
Rijnstraat 70, Arnhem
Tel: 026 – 443 6946
E-mail: arnhem@run2day.nl

Assen
Ceresstraat 7, Assen
Tel: 0592 – 300 607
E-mail: assen@run2day.nl

Breda
Nieuwstraat 33, Breda
Tel: 076 – 520 4072
E-mail: breda@run2day.nl

Den Bosch
Van Berckelstraat 2, Den Bosch
Tel: 073 – 612 7983
E-mail: denbosch@run2day.nl

Den Haag
Fluwelen Burgwal 9, Den Haag
Tel: 070 – 324 0880
E-mail: denhaag@run2day.nl

Haarlem
Jacobijnestraat 54-56, Haarlem
Tel: 023 – 5426 430
E-mail: haarlem@run2day.nl

Hilversum
‘s Gravelandseweg 27, Hilversum
Tel: 035 – 622 5294
E-mail: hilversum@run2day.nl

Nijmegen
Van Schevichavenstraat 1a, Nijmegen
Tel: 024 – 360 4573
E-mail: nijmegen@run2day.nl

Rotterdam
Meent 75a, Rotterdam
Tel: 010 – 414 2500
E-mail: rotterdam@run2day.nl

Utrecht
Mariastraat 10, Utrecht
Tel: 030 – 236 8686
E-mail: utrecht@run2day.nl

Venlo
Kwartelenmarkt 9, Venlo
Tel: 077 – 8514 430
E-mail: venlo@run2day.nl

Zwolle
Vechtstraat 31, Zwolle
Tel: 038 – 454 5666
E-mail: zwolle@run2day.nl

Andere Hardloopwebshops

Heb jij bij Run2Day gezocht maar ben je niet geslaagd? Kijk dan ook eens in de webwinkels van All4running en Hardloopshop.nl.

hardloopshop banner